| naam | T1 TP1 Koperpijp |
|---|---|
| Rang | TP1 |
| OD | 40mm |
| Type | ronde pijpen |
| Dikte | 1.8mm |
| naam | 20 # MS-buizen |
|---|---|
| Rang | 20# |
| Lengte | Aanpassing |
| Type | waterpijp |
| Dikte | 12mm |
| naam | 20 # zachtstalen buizen |
|---|---|
| Rang | 20# |
| Lengte | 6000 mm |
| Type | ronde pijpen |
| Dikte | 8mm |
| Naam | Gegalvaniseerde stalen buizen |
|---|---|
| Cijfer | DC53D |
| Dikte | 8mm |
| Vorm geven aan | Ronde |
| Oppervlak | glad |
| Naam | 20G naadloze Boilerpijp |
|---|---|
| Rang | 20g |
| Lengte | 6m of als eis van de klant |
| Type | Boiler Pipe |
| Dikte | Sch40 |
| Naam | Naadloze buizen van zacht staal Buizen 20# |
|---|---|
| Graad | ASTM SAE1020 |
| Lange | Aangepaste Lengte |
| Type | Naadloze buizen van zacht staal |
| Dikte | SCH80 |
| Naam | Naadloze Q355 koolstofstalen buizen |
|---|---|
| Cijfer | Q355B |
| Lengte | 6m of als verzoek |
| Type | ronde pijpen |
| Dikte | 2,5 mm |
| Naam | De naadloze buizen van het Koolstofstaalpijpen van Q235 |
|---|---|
| Rang | Q235 |
| Lengte | 6m 12m 3m |
| Type | ronde pijpen |
| Dikte | 6mm |
| naam | 20 # naadloze stalen buizen en buizen |
|---|---|
| Rang | 20# |
| Lengte | Aangepaste Lengte |
| Type | Grote Diameterpijp |
| Dikte | 6mm |
| Naam | De Rechthoekbuis van de Vloeistaal Vierkante Pijp |
|---|---|
| Rang | Q235 |
| Lengte | Aangepast |
| Type | Vierkante pijpen |
| Dikte | 3mm |