| Nazwa | Rura miedziana T1 TP1 |
|---|---|
| Stopień | TP1 |
| OD | 40mm |
| Typ | okrągłe rury |
| Grubość | 1,8 mm |
| nazwa | 20# rur MS |
|---|---|
| Stopień | 20# |
| Długość | Dostosowywanie |
| Typ | Wodociąg |
| Grubość | 12mm |
| nazwa | 20 # Rury ze stali miękkiej |
|---|---|
| Stopień | 20# |
| Długość | 6000 mm |
| Typ | okrągłe rury |
| Grubość | 8 mm |
| Nazwa | Rury stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Gatunek | DC53D |
| Grubość | 8 mm |
| Kształt | Okrągły |
| Powierzchnia | śliski |
| Nazwa | Bezszwowa rura kotłowa 20G |
|---|---|
| Stopień | 20g |
| Długość | 6m lub jako wymaganie klienta |
| Type | Boiler Pipe |
| Grubość | sch40 |
| Nazwa | Rury bez szwu ze stali miękkiej Rury 20 # |
|---|---|
| Klasa | ASTM SAE1020 |
| Długość | Dostosowana długość |
| Rodzaj | Rury bez szwu ze stali miękkiej |
| Gęstość | SCH80 |
| Nazwa | Bezszwowe rury ze stali węglowej Q355 |
|---|---|
| Gatunek | Q355B |
| Długość | 6m lub na żądanie |
| Rodzaj | okrągłe rury |
| Grubość | 2,5 mm |
| Imię | Bezszwowe rury ze stali węglowej Q235 |
|---|---|
| Gatunek | Q235 |
| Długość | 6m 12m 3m |
| Rodzaj | okrągłe rury |
| Grubość | 6 mm |
| nazwa | 20 # Rury i przewody stalowe bez szwu |
|---|---|
| Stopień | 20# |
| Długość | Dostosowana długość |
| Typ | Rura o dużej średnicy |
| Grubość | 6 mm |
| Nazwa | Prostokątna rura kwadratowa ze stali miękkiej |
|---|---|
| Stopień | Q235 |
| Długość | Dostosowane |
| Typ | Rury kwadratowe |
| Grubość | 3 mm |