| İsim | 20# Gübre tüpü Çelik Boru |
|---|---|
| Seviye | 20# |
| Uzunluk | Özelleştirilmiş |
| Tip | Alaşımlı Çelik Boru |
| Kalınlık | SCH10 |
| İsim | Hafif Çelik Kare Boru Dikdörtgen Boru |
|---|---|
| Seviye | Q235 |
| Uzunluk | Özelleştirilmiş |
| Tip | Kare borular |
| Kalınlık | 3mm |
| Adı | 20# Dikişsiz Çelik Borular |
|---|---|
| Sınıf | 20# |
| Uzunluk | 12 metre veya 6 metre |
| Türü | yuvarlak borular |
| Kalınlığı | 6mm |
| İsim | 15CrMo Alaşımlı Çelik Boru Boru |
|---|---|
| Grade | 15CrMo |
| Uzunluk | 6m veya müşterinin ihtiyacına göre |
| Tip | Alaşımlı Çelik Boru |
| Kalınlık | 1,5 mm |
| İsim | Dikişsiz Alaşımlı Çelik Borular borular |
|---|---|
| Seviye | 12CrMoVG |
| Uzunluk | 6m standart |
| Tip | yuvarlak borular |
| Kalınlık | 12mm |
| İsim | 40Cr Alaşımlı Çelik Boru Boru |
|---|---|
| Seviye | 40kr |
| Uzunluk | 6m veya müşterinin ihtiyacına göre |
| Tip | Alaşımlı Çelik Boru |
| Kalınlık | 1,5 mm |
| İsim | Galvanizli Çelik Borular |
|---|---|
| Seviye | SGCC |
| Kalınlık | 2mm |
| Tip | Borular |
| Yüzey | Düz |
| İsim | H59 Pirinç Borular |
|---|---|
| Seviye | H59 |
| OD | 8MM |
| Tip | Yuvarlak Pirinç Borular |
| Kalınlık | 1 mm |
| İsim | H59 Bakır Boru |
|---|---|
| Seviye | H59 |
| OD | 22mm |
| Tip | Borular |
| Kalınlık | 1,5 mm |
| İsim | C51100 Bronz Borular |
|---|---|
| Seviye | C51100 |
| OD | 89 mm |
| Tip | yuvarlak borular |
| Kalınlık | 3mm |