| Adı | 304 Paslanmaz Çelik Dikdörtgen Boru |
|---|---|
| Sınıf | 304 |
| Kalınlığı | 4mm |
| Boyut | 100*80mm |
| Uzunluk | Özel Uzunluk |
| İsim | 316L SS Boru Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| Seviye | 316L |
| Kalınlık | 3mm |
| çap | 2,5 inç |
| Uzunluk | özelleştirme |
| İsim | SS 316L paslanmaz çelik boru |
|---|---|
| Seviye | 316L |
| Kalınlık | 2mm |
| çap | 5 inç |
| Uzunluk | 6m veya istek olarak |
| İsim | SS316L paslanmaz çelik boru / boru |
|---|---|
| Seviye | 316L |
| Kalınlık | 1 mm |
| çap | 2 inç |
| Uzunluk | 5.8m |
| Yüzey | MIRROR / SATIN / Matt Black |
|---|---|
| Dış çap | 4 mm - 2500 mm(1/8”inç-120”inç) |
| Korozyon Direnci | Yüksek |
| Kaynak hattı tipi | ERW |
| Dış çapı | Özel |
| Dış çap | 4 mm - 2500 mm(1/8”inç-120”inç) |
|---|---|
| Kaynak hattı tipi | ERW |
| Yüzey | MIRROR / SATIN / Matt Black |
| Korozyon Direnci | Yüksek |
| İşletme Türü | üretici |
| İsim | 35CrMo Alaşımlı Çelik Boru Boru |
|---|---|
| Seviye | 35CRMO |
| Uzunluk | 6m |
| Type | Alloy steel pipe |
| Kalınlık | 1 mm |
| Kaynağı | Jiangsu Çin(Anakara) |
|---|---|
| İşlem | soğuk haddeleme |
| Ambalajlama | Standart İhracat Paketi |
| Dış çapı | Özel |
| Yüzey | MIRROR / SATIN / Matt Black |
| İsim | Karbon Çelik Borular Q345B |
|---|---|
| Seviye | Q345B |
| Uzunluk | 12m 6m |
| MTC | mevcut |
| Kalınlık | 1,5 mm |
| İsim | TP1 Bakır Boru |
|---|---|
| Seviye | TP1 |
| OD | 32mm |
| Tip | yuvarlak borular |
| Kalınlık | 1,5 mm |