| Adı | TP316 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| Sınıf | 316/316L |
| Kalınlığı | 2,5 mm |
| OD | 33 mm |
| Uzunluk | 3m 5m 5,8m |
| Anahtar Kelime | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| İşlem | soğuk haddeleme |
| Korozyon Direnci | Yüksek |
| Dış çap | 4 mm - 2500 mm(1/8”inç-120”inç) |
| Çelik Kalitesi | 400 Serisi 304 201 316L |
| İsim | Dikişsiz Karbon Çelik Borular Q355B |
|---|---|
| Seviye | Q355B |
| Uzunluk | 6m veya istek olarak |
| MTC | mevcut |
| Kalınlık | 3,5 mm |
| İsim | 42CrMo Alaşımlı Çelik Boru Boru |
|---|---|
| Seviye | 42CrMo |
| Uzunluk | 6m |
| Tip | yuvarlak borular |
| Kalınlık | sch40 |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| Seviye | 304 |
| Kalınlık | 3,5 mm |
| çap | 60mm |
| Uzunluk | Özel Uzunluk |
| Adı | SS304 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| Sınıf | 304 |
| Kalınlığı | 1 mm |
| OD | 10 mm |
| Uzunluk | müşterinin isteği olarak |
| Adı | TP304 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| Sınıf | 304 / 304L |
| Kalınlığı | Sch40'lar |
| OD | 3 İNÇ |
| Uzunluk | Gereksinimlere göre |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| Seviye | 304 |
| Kalınlık | 4mm |
| çap | 114mm |
| Uzunluk | 6m veya istek olarak |
| İsim | 316L SS Boru Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| Seviye | 316L |
| Kalınlık | 108mm |
| çap | 3,5 inç |
| Uzunluk | 6m 12m 3m |
| Kaynak hattı tipi | ERW |
|---|---|
| Korozyon Direnci | Yüksek |
| Çelik Kalitesi | 400 Serisi 304 201 316L |
| İşlem | soğuk haddeleme |
| Ambalajlama | Standart İhracat Paketi |