| Nazwa | Prostokątna rura ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | 4 mm |
| Wielkość | 100*80mm |
| Długość | Dostosowana długość |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 316L SS |
|---|---|
| Gatunek | 316L |
| Grubość | 3 mm |
| średnica | 2,5 cala |
| Długość | Dostosowywanie |
| Nazwa | Rura ze stali nierdzewnej SS 316L |
|---|---|
| Gatunek | 316L |
| Grubość | 2 mm |
| średnica | 5 cali |
| Długość | 6m lub na żądanie |
| Nazwa | Rury / rury ze stali nierdzewnej SS316L |
|---|---|
| Gatunek | 316L |
| Grubość | 1 mm |
| średnica | 2 cale |
| Długość | 5,8m |
| Powierzchnia | / Mirror / Satin / Matt Black |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | 4 mm do 2500 mm (1/8 cala-120 cali) |
| Odporność na korozję | wysoki |
| Rodzaj linii spawalniczej | ERW |
| Średnica zewnętrzna | Zindywidualizowane |
| Średnica zewnętrzna | 4 mm do 2500 mm (1/8 cala-120 cali) |
|---|---|
| Rodzaj linii spawalniczej | ERW |
| Powierzchnia | / Mirror / Satin / Matt Black |
| Odporność na korozję | wysoki |
| Rodzaj działalności | Producent |
| Nazwa | Rury ze stali stopowej 35CrMo |
|---|---|
| Stopień | 35CRMO |
| Długość | 6m |
| Type | Alloy steel pipe |
| Grubość | 1 mm |
| Pochodzenie | Jiangsu Chiny (kontynent) |
|---|---|
| Proces | Walcowanie na zimno |
| Opakowanie | Standardowy pakiet eksportowy |
| Średnica zewnętrzna | Zindywidualizowane |
| Powierzchnia | / Mirror / Satin / Matt Black |
| Nazwa | Rury ze stali węglowej Q345B |
|---|---|
| Gatunek | Q345B |
| Długość | 12m 6m |
| MTC | do dyspozycji |
| Grubość | 1,5 mm |
| Nazwa | Rura miedziana TP1 |
|---|---|
| Stopień | TP1 |
| OD | 32 mm |
| Typ | okrągłe rury |
| Grubość | 1,5 mm |