| Nazwa | Prostokątna rura kwadratowa ze stali miękkiej |
|---|---|
| Stopień | Q235 |
| Długość | Dostosowane |
| Typ | Rury kwadratowe |
| Grubość | 3 mm |
| Nazwa | 20 # Bezszwowe rury stalowe |
|---|---|
| Klasa | 20# |
| Długość | 12 metrów lub 6 metrów |
| Rodzaj | okrągłe rury |
| Gęstość | 6 mm |
| Nazwa | Bezszwowe rury ze stali węglowej Q355 |
|---|---|
| Gatunek | Q355 |
| Długość | Dostosowane |
| Kolor | Ciemno szary |
| Grubość | 2 mm |
| Nazwa | Rury ze stali stopowej 15CrMo |
|---|---|
| Grade | 15CrMo |
| Długość | 6m lub jako wymaganie klienta |
| Typ | Rura ze stali stopowej |
| Grubość | 1,5 mm |
| Imię | Bezszwowe rury ze stali stopowej |
|---|---|
| Gatunek | 12CrMoVG |
| Długość | standardowo 6m |
| Rodzaj | okrągłe rury |
| Grubość | 12mm |
| Nazwa | Rury ze stali stopowej 40Cr |
|---|---|
| Stopień | 40Cr |
| Długość | 6m lub jako wymaganie klienta |
| Typ | Rura ze stali stopowej |
| Grubość | 1,5 mm |
| Nazwa | Rury stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Gatunek | SGCC |
| Grubość | 2 mm |
| Rodzaj | Rury |
| Powierzchnia | Gładki |
| Nazwa | H59 Rury mosiężne |
|---|---|
| Stopień | H59 |
| OD | 8 mm |
| Typ | Okrągłe rury mosiężne |
| Grubość | 1 mm |
| Nazwa | Rura miedziana H59 |
|---|---|
| Gatunek | H59 |
| OD | 22 mm |
| Rodzaj | Rury |
| Grubość | 1,5 mm |
| Nazwa | C51100 Rury z brązu |
|---|---|
| Stopień | C51100 |
| OD | 89 mm |
| Typ | okrągłe rury |
| Grubość | 3 mm |