| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej TP316 |
|---|---|
| Klasa | 316/316L |
| Gęstość | 2,5 mm |
| OD | 33 mm |
| Długość | 3 m 5 m 5,8 m |
| Słowo kluczowe | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Proces | Walcowanie na zimno |
| Odporność na korozję | wysoki |
| Średnica zewnętrzna | 4 mm do 2500 mm (1/8 cala-120 cali) |
| Gatunek stali | 400 serii 304 201 316L |
| Nazwa | Rury bez szwu ze stali węglowej Q355B |
|---|---|
| Gatunek | Q355B |
| Długość | 6m lub na żądanie |
| MTC | do dyspozycji |
| Grubość | 3,5 mm |
| Nazwa | Rury ze stali stopowej 42CrMo |
|---|---|
| Stopień | 42CrMo |
| Długość | 6m |
| Typ | okrągłe rury |
| Grubość | sch40 |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Gatunek | 304 |
| Grubość | 3,5 mm |
| średnica | 60mm |
| Długość | Dostosowana długość |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej SS304 |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | 1 mm |
| OD | 10 mm |
| Długość | jako życzenie klienta |
| nazwisko | Rury ze stali nierdzewnej TP304 |
|---|---|
| Klasa | 304 / 304L |
| Gęstość | Sch40s |
| Nadmiar | 3 CALE |
| Długość | Zgodnie z wymaganiami |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Gatunek | 304 |
| Grubość | 4 mm |
| średnica | 114 mm |
| Długość | 6m lub na żądanie |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 316L SS |
|---|---|
| Gatunek | 316L |
| Grubość | 108 mm |
| średnica | 3,5 cala |
| Długość | 6m 12m 3m |
| Rodzaj linii spawalniczej | ERW |
|---|---|
| Odporność na korozję | wysoki |
| Gatunek stali | 400 serii 304 201 316L |
| Proces | Walcowanie na zimno |
| Opakowanie | Standardowy pakiet eksportowy |