| Naam | TP316 Buizen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad | 316/316L |
| Dikte | 2.5 mm |
| Overdosis | 33 mm |
| Lange | 3m 5m 5,8m |
| Sleutelwoord | Roestvrij staal |
|---|---|
| Proces | Koudwalsen |
| Corrosiebestendigheid | Hoog |
| Buitendiameter | 4mm tot 2500mm (1/8“ duim-120“ duim) |
| Staalklasse | 400 reeks 304 201 316L |
| Naam | Naadloze koolstofstalen buizen Q355B |
|---|---|
| Cijfer | Q355B |
| Lengte | 6m of als verzoek |
| MTC | Verkrijgbaar |
| Dikte | 3,5 mm |
| Naam | 42CrMo de Pijpbuizenstelsel van het legeringsstaal |
|---|---|
| Rang | 42CrMo |
| Lengte | 6m |
| Type | ronde pijpen |
| Dikte | Sch40 |
| Naam | 304 roestvrijstalen buizen |
|---|---|
| Cijfer | 304 |
| Dikte | 3,5 mm |
| Diameter | 60mm |
| Lengte | Aangepaste lengte |
| Naam | Buizen van roestvrij staal SS304 |
|---|---|
| Graad | 304 |
| Dikte | 1MM |
| Overdosis | 10 mm |
| Lange | als verzoek van de cliënt |
| Naam | TP304 Buizen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad | 304 / 304L |
| Dikte | Sch40s |
| Overdosis | 3 inch |
| Lange | Als requirments |
| Naam | 304 roestvrijstalen buizen |
|---|---|
| Cijfer | 304 |
| Dikte | 4mm |
| Diameter | 114mm |
| Lengte | 6m of als verzoek |
| Naam | 316L RVS buizen van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer | 316L |
| Dikte | 108mm |
| Diameter | 3,5 inch |
| Lengte | 6m 12m 3m |
| Typ van de lasleiding | ERW |
|---|---|
| Corrosiebestendigheid | Hoog |
| Staalklasse | 400 reeks 304 201 316L |
| Proces | Koudwalsen |
| Verpakking | Standaard exportpakket |