| Όνομα | 20# σωλήνας χάλυβα σωλήνων λιπάσματος |
|---|---|
| Βαθμός | 20# |
| Μήκος | Προσαρμοσμένος |
| Τύπος | Σωλήνας χάλυβα κραμάτων |
| Πάχος | Sch10 |
| Όνομα | Τετραγωνικός σωλήνας ορθογωνίων σωλήνων ήπιου χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | Q235 |
| Μήκος | Προσαρμοσμένος |
| Τύπος | Τετραγωνικοί σωλήνες |
| Πάχος | 3mm |
| Ονομασία | 20# Αδιάβροχοι σωλήνες από χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 20# |
| Διάρκεια | 12 μέτρα ή 6 μέτρα |
| Τύπος | στρογγυλοί σωλήνες |
| Δάχος | 6 χιλιοστά |
| Όνομα | 15CrMo σωλήνωση σωλήνων χάλυβα κραμάτων |
|---|---|
| Grade | 15CrMo |
| Μήκος | 6m ή ως απαίτηση του πελάτη |
| Τύπος | Σωλήνας χάλυβα κραμάτων |
| Πάχος | 1.5mm |
| Όνομα | Άνευ ραφής σωλήνες σωλήνων χάλυβα κραμάτων |
|---|---|
| Βαθμός | 12CrMoVG |
| Μήκος | πρότυπα 6m |
| Τύπος | στρογγυλοί σωλήνες |
| Πάχος | 12 mm |
| Όνομα | 40Cr σωλήνωση σωλήνων χάλυβα κραμάτων |
|---|---|
| Βαθμός | 40Cr |
| Μήκος | 6m ή ως απαίτηση του πελάτη |
| Τύπος | Σωλήνας χάλυβα κραμάτων |
| Πάχος | 1.5mm |
| Ονομα | Σωλήνες από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | SGCC |
| Πάχος | 2mm |
| Τύπος | Σωλήνες |
| break | λείος |
| όνομα | H59 σωλήνες ορείχαλκου |
|---|---|
| Βαθμός | H59 |
| OD | 8mm |
| Τύπος | Στρογγυλοί σωλήνες ορείχαλκου |
| Πάχος | 1MM |
| Ονομα | H59 Χαλκοσωλήνα |
|---|---|
| Βαθμός | H59 |
| OD | 22 mm |
| Τύπος | Σωλήνες |
| Πάχος | 1,5 χλστ |
| όνομα | C51100 σωλήνες χαλκού |
|---|---|
| Βαθμός | C51100 |
| OD | 89mm |
| Τύπος | στρογγυλοί σωλήνες |
| Πάχος | 3mm |