| Naam | 304 roestvrij staal Rechthoekige Pijp |
|---|---|
| Graad | 304 |
| Dikte | 4mm |
| Grootte | 100*80mm |
| Lange | Aangepaste Lengte |
| Naam | 316L RVS buizen van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer | 316L |
| Dikte | 3mm |
| Diameter | 2,5 inch |
| Lengte | Maatwerk |
| Naam | SS 316L roestvrijstalen buis |
|---|---|
| Cijfer | 316L |
| Dikte | 2 mm |
| Diameter | 5 inch |
| Lengte | 6m of als verzoek |
| Naam | SS316L roestvrijstalen buis / pijp |
|---|---|
| Cijfer | 316L |
| Dikte | 1mm |
| Diameter | 2 inch |
| Lengte | 5.8m |
| Oppervlakte | MIRROR / SATIN / Matt Black |
|---|---|
| Buitendiameter | 4mm tot 2500mm (1/8“ duim-120“ duim) |
| Corrosiebestendigheid | Hoog |
| Typ van de lasleiding | ERW |
| Buitendeursdiameter | Op maat |
| Buitendiameter | 4mm tot 2500mm (1/8“ duim-120“ duim) |
|---|---|
| Typ van de lasleiding | ERW |
| Oppervlakte | MIRROR / SATIN / Matt Black |
| Corrosiebestendigheid | Hoog |
| Bedrijfssoort | Vervaardiger |
| Naam | 35CrMo de Pijpbuizenstelsel van het legeringsstaal |
|---|---|
| Rang | 35CrMo |
| Lengte | 6m |
| Type | Alloy steel pipe |
| Dikte | 1mm |
| Oorsprong | Jiangsu China (Vasteland) |
|---|---|
| Proces | Koudwalsen |
| Verpakking | Standaard exportpakket |
| Buitendeursdiameter | Op maat |
| Oppervlakte | MIRROR / SATIN / Matt Black |
| Naam | Koolstofstalen buizen Q345B |
|---|---|
| Cijfer | Q345B |
| Lengte | 12m 6m |
| MTC | Verkrijgbaar |
| Dikte | 1,5 mm |
| naam | TP1 koperpijp |
|---|---|
| Rang | TP1 |
| OD | 32mm |
| Type | ronde pijpen |
| Dikte | 1.5mm |