| Naam | 20# de Pijp van het meststoffenbuisstaal |
|---|---|
| Rang | 20# |
| Lengte | Aangepast |
| Type | De pijp van het legeringsstaal |
| Dikte | Sch10 |
| Naam | De Rechthoekbuis van de Vloeistaal Vierkante Pijp |
|---|---|
| Rang | Q235 |
| Lengte | Aangepast |
| Type | Vierkante pijpen |
| Dikte | 3mm |
| Naam | 20# naadloze stalen buizen |
|---|---|
| Graad | 20# |
| Lange | 12 meters of 6 meters |
| Type | ronde pijpen |
| Dikte | 6 mm |
| Naam | 15CrMo de Pijpbuizenstelsel van het legeringsstaal |
|---|---|
| Grade | 15CrMo |
| Lengte | 6m of als eis van de klant |
| Type | De pijp van het legeringsstaal |
| Dikte | 1.5mm |
| Naam | Naadloze de Pijpenbuizen van het Legeringsstaal |
|---|---|
| Rang | 12CrMoVG |
| Lengte | 6m norm |
| Type | ronde pijpen |
| Dikte | 12mm |
| Naam | 40Cr de Pijpbuizenstelsel van het legeringsstaal |
|---|---|
| Rang | 40Cr |
| Lengte | 6m of als eis van de klant |
| Type | De pijp van het legeringsstaal |
| Dikte | 1.5mm |
| Naam | Gegalvaniseerde stalen buizen |
|---|---|
| Cijfer | SGCC |
| Dikte | 2 mm |
| Type | Pijpen |
| Oppervlak | zacht |
| naam | H59 Messingspijpen |
|---|---|
| Rang | H59 |
| OD | 8mm |
| Type | Ronde Messingspijpen |
| Dikte | 1MM |
| Naam | H59 koperen buis |
|---|---|
| Cijfer | H59 |
| OD | 22mm |
| Type | Pijpen |
| Dikte | 1,5 mm |
| naam | C51100 Bronspijpen |
|---|---|
| Rang | C51100 |
| OD | 89mm |
| Type | ronde pijpen |
| Dikte | 3mm |