| مواد | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد، نورد گرم |
| استاندارد | ASTM، AISI، JIS، DIN، EN |
| عرض | 1000mm-2000mm |
| بسته بندی | بسته صادرات استاندارد، یا در صورت نیاز |
| طول | 2000mm-6000mm |
|---|---|
| گونه ها | بشقاب |
| تکنیک | نورد سرد، نورد گرم |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| بسته بندی | بسته صادرات استاندارد، یا در صورت نیاز |
| طول | 2000mm-6000mm |
|---|---|
| فناوری پردازش | سرد رول شده |
| استاندارد | ASTM، AISI، JIS، DIN، EN |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| گونه ها | بشقاب |
| نام | صفحات فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| درجه | 304/304 لیتر |
| ضخامت | 1.2 میلی متر |
| نوع | ورق های نورد سرد |
| سطح | 2B |
| نام | صفحات SS رنگی 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| درجه | 304 |
| ضخامت | 0.9 میلی متر |
| نوع | برگه های رنگی SS |
| سطح | رنگ |
| نام | 304 ورق استیل ضد زنگ |
|---|---|
| درجه | 304 |
| ضخامت | دو میلیمتر، دو میلیمتر، دو میلیمتر، سه میلیمتر |
| نوع | ورق/صفحه |
| سطح | 2B / BA / 8K |
| نام | ورق های فولادی ضد زنگ 304304 ورق های رنگی استنلس استیل |
|---|---|
| درجه | 304 |
| ضخامت | به عنوان درخواست مشتری |
| نوع | ورق های SS رنگی |
| سطح | رنگ پوشش داده شده |
| نام | 304L ورق های فولادی ضد زنگ کویل SS |
|---|---|
| درجه | 304 لیتر |
| ضخامت | 0.3mm 0.4mm |
| نوع | کویل های اینوکس |
| منشاء | شاندونگ، چین |
| نام | کویل SS Plate Coil 304 Stainless Steel 8K |
|---|---|
| درجه | 304 |
| ضخامت | 0.6 میلی متر |
| نوع | کویل ها |
| گواهینامه | ISO |
| نام | ورق از فولاد ضد زنگ SS201 |
|---|---|
| درجه | 304 |
| ضخامت | 3 میلی متر 4 میلی متر 5 میلی متر |
| نوع | ورق/صفحه |
| سطح | N0.1 2B |