| Name | EN S185 carbon steel coil |
|---|---|
| Surface | Hot-rolled cold-rolled carbon steel |
| Thickness | AS needs |
| Certificate | MTC SGS ISO available |
| Color | Black or Silver |
| 名前 | 中国の工場 TP3 銅板 |
|---|---|
| グレード | TP3 |
| 純度 | 99.9%以上 |
| トーランス | +- 1% |
| 厚さ | 5mm |
| Name | Non-Alloy Mild steel coil |
|---|---|
| Grade | GB 20# |
| WidtBased on customer needsh | As needs |
| Surface | Mild steel |
| Thickness | As needs |
| 名前 | C1220 銅板 |
|---|---|
| 学年 | C1220 |
| 証明書 | SGS |
| タイプ | 皿 |
| 厚さ | 1.4mm |
| 名前 | 亜鉛メッキスチールコイル |
|---|---|
| 等級 | DX51D |
| 厚さ | 0.5mm |
| 形 | 円形 |
| 表面 | 平たい箱 |
| 名前 | 中国銅カソード T1 T2 T3グレード |
|---|---|
| グレード | T1 T2 T3 |
| 材料 | 銅の陰極シート |
| トーランス | +- 1% 標準 |
| 厚さ | 4mm 5mm |
| 名前 | 金属製色鋼板 |
|---|---|
| グレード | SPCC 75g/m2 |
| 亜鉛コーティング | 75g/m2 |
| 材料 | ガルバネス コーティング |
| サイズ | カスタマイズできる |
| Name | High quality carbon steel coil |
|---|---|
| Grade | ASTM A53 |
| Width | Customized size |
| Surface | 2B cold-rolling |
| Thickness | Customized size |