| Name | EN S185 carbon steel coil |
|---|---|
| Surface | Hot-rolled cold-rolled carbon steel |
| Thickness | AS needs |
| Certificate | MTC SGS ISO available |
| Color | Black or Silver |
| nama | Lembaran Tembaga TP3 Pabrik Cina |
|---|---|
| Kelas | TP3 |
| Kemurnian | 99,9%+ |
| Toleransi | +- 1% |
| Ketebalan | 5mm |
| Name | Non-Alloy Mild steel coil |
|---|---|
| Grade | GB 20# |
| WidtBased on customer needsh | As needs |
| Surface | Mild steel |
| Thickness | As needs |
| Nama | Lembaran Tembaga C1220 |
|---|---|
| Nilai | C1220 |
| Sertifikat | SGS |
| Jenis | Piring |
| Ketebalan | 1,4mm |
| Nama | Kumparan Baja Galvanis |
|---|---|
| Nilai | DX51D |
| Ketebalan | 0,5mm |
| Membentuk | Bulat |
| Permukaan | Datar |
| nama | Kelas T1 T2 T3 Katoda Tembaga Cina |
|---|---|
| Kelas | T1 T2 T3 |
| Bahan | lembaran katode tembaga |
| Toleransi | +- 1% Standar |
| Ketebalan | 4mm 5mm |
| Nama | Pelat baja berwarna galvanis |
|---|---|
| Kelas | SPCC 75G/㎡ |
| Lapisan seng | 75g/㎡ |
| Bahan | Dilapisi Galvanis |
| Ukuran | Dapat Disesuaikan |
| Nama | H59 Lembaran kuningan |
|---|---|
| Nilai | H59 |
| Sertifikat | SGS |
| Membentuk | Seprai |
| Ketebalan | 3mm |
| Name | High quality carbon steel coil |
|---|---|
| Grade | ASTM A53 |
| Width | Customized size |
| Surface | 2B cold-rolling |
| Thickness | Customized size |
| Nama | Lembaran Tembaga |
|---|---|
| Nilai | T2 |
| Sertifikat | SGS |
| Jenis | Piring |
| Ketebalan | 0,8mm |