| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Klasa | 316L |
| Gęstość | 2 mm |
| Rodzaj | cewki |
| Certyfikat | OSP |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | 4 mm |
| Rodzaj | cewki |
| ISO | Dostępne |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Klasa | 310S |
| Gęstość | 7 mm |
| Rodzaj | cewki |
| Certyfikat | Dostępne |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej 316 |
|---|---|
| Klasa | 316 |
| Gęstość | 0,8 mm |
| Rodzaj | cewki |
| Powierzchnia | Gładki |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | 0,5 mm |
| Rodzaj | cewki |
| Certyfikat | SGS |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Klasa | 430 |
| Gęstość | 5 mm |
| Rodzaj | cewki |
| Certyfikat | JSO |
| Użycie | Zastosowanie konstrukcyjne |
|---|---|
| Przetwarzanie | Cięcie, gięcie, spawanie, odwijanie |
| Obsługa powierzchni | Polerowane |
| Puder czy nie | Nie proszek |
| Certyfikat | SGS |
| Długość | niestandardowe |
|---|---|
| Formularze | Cewka, taśma, folia |
| Pakiet transportowy | Standardowe pakowanie |
| Puder czy nie | Nie proszek |
| Przetwarzanie | Cięcie, gięcie, spawanie, odwijanie |
| Pakiet transportowy | Standardowe pakowanie |
|---|---|
| Formularze | Cewka, taśma, folia |
| Specjalne zastosowanie | Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości |
| Puder czy nie | Nie proszek |
| Certyfikat | SGS |
| Pakiet transportowy | Standardowe pakowanie |
|---|---|
| Tolerancja grubości | ±0,03 |
| Przetwarzanie | Cięcie, gięcie, spawanie, odwijanie |
| Specjalne zastosowanie | Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości |
| Użycie | Zastosowanie konstrukcyjne |