| Naam | roestvrij staalrol |
|---|---|
| Graad | 316L |
| Dikte | 2mm |
| type | rollen |
| Certiificate | TSO |
| Naam | Kool van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad | 304 |
| Dikte | 4 mm |
| Type | spiraal |
| ISO | Beschikbaar |
| Naam | Kool van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad | 310s |
| Dikte | 7 mm |
| Type | spiraal |
| Certiificate | Beschikbaar |
| Naam | Roestvrij staalrol 316 |
|---|---|
| Graad | 316 |
| Dikte | 0.8mm |
| type | rollen |
| Oppervlakte | Glanz |
| Naam | roestvrij staalrol |
|---|---|
| Graad | 304 |
| Dikte | 0.5mm |
| type | rollen |
| Certiificate | SGS |
| Naam | roestvrij staalrol |
|---|---|
| Graad | 430 |
| Dikte | 5mm |
| type | rollen |
| Certiificate | JSO |
| gebruik | Gebruik in de bouw |
|---|---|
| Verwerking | Het snijden, het Buigen, het Lassen, Decoiling |
| Oppervlaktebehandeling | gepolijst |
| Poeder of niet | Niet poeder |
| Certiificate | SGS |
| Lange | Op maat |
|---|---|
| Formulieren | Coil, strip, folie |
| Transportpakket | Standaardverpakking |
| Poeder of niet | Niet poeder |
| Verwerking | Het snijden, het Buigen, het Lassen, Decoiling |
| Transportpakket | Standaardverpakking |
|---|---|
| Formulieren | Coil, strip, folie |
| Speciaal gebruik | Hoogsterke stalen plaat |
| Poeder of niet | Niet poeder |
| Certiificate | SGS |
| Transportpakket | Standaardverpakking |
|---|---|
| Dikte Tolerantie | ±0.03 |
| Verwerking | Het snijden, het Buigen, het Lassen, Decoiling |
| Speciaal gebruik | Hoogsterke stalen plaat |
| Gebruik | Gebruik in de bouw |