| Adı | Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Sınıf | 316L |
| Kalınlığı | 2mm |
| türü | bobinler |
| sertifika | TSO |
| Adı | Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Sınıf | 304 |
| Kalınlığı | 4mm |
| Türü | bobinler |
| ISO | Kullanılabilir |
| Adı | Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Sınıf | 310S |
| Kalınlığı | 7 mm |
| Türü | bobinler |
| sertifika | Kullanılabilir |
| Adı | Paslanmaz Çelik Rulo 316 |
|---|---|
| Sınıf | 316 |
| Kalınlığı | 0,8 mm |
| türü | bobinler |
| Yüzey | Yumuşak |
| Adı | Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Sınıf | 304 |
| Kalınlığı | 0,5 mm |
| türü | bobinler |
| sertifika | SGS |
| Adı | Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Sınıf | 430 |
| Kalınlığı | 5mm |
| türü | bobinler |
| sertifika | JSO |
| Kullanımı | İnşaat Kullanımı |
|---|---|
| İşleme | Kesme, Bükme, Kaynaklama, Rulo Çözme |
| Yüzey Tedavisi | Poliş edilmiş |
| Toz veya Değil | Pudra değil |
| sertifika | SGS |
| Uzunluk | özel |
|---|---|
| Formlar | Bobin, şerit, folyo |
| Taşıma Paketi | Standart paketleme |
| Toz veya Değil | Pudra değil |
| İşleme | Kesme, Bükme, Kaynaklama, Rulo Çözme |
| Taşıma Paketi | Standart paketleme |
|---|---|
| Formlar | Bobin, şerit, folyo |
| özel kullanım | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
| Toz veya Değil | Pudra değil |
| sertifika | SGS |
| Taşıma Paketi | Standart paketleme |
|---|---|
| kalınlık toleransı | ±0,03 |
| İşleme | Kesme, Bükme, Kaynaklama, Rulo Çözme |
| özel kullanım | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
| Kullanımı | İnşaat Kullanımı |