| Ονομασία | σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία | 316L |
| Δάχος | 2mm |
| Τύπος | σπείρες |
| Certiificate | ΔΣΜ |
| Ονομασία | Στρογγυλή από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 304 |
| Δάχος | 4 χιλιοστά |
| Τύπος | σπείρες |
| ISO | Διαθέσιμο |
| Ονομασία | Στρογγυλή από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 310s |
| Δάχος | 7 χιλιοστά |
| Τύπος | σπείρες |
| Certiificate | Διαθέσιμο |
| Ονομασία | Σπείρα 316 ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία | 316 |
| Δάχος | 0.8mm |
| Τύπος | σπείρες |
| Επιφάνεια | Γλυκό |
| Ονομασία | σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία | 304 |
| Δάχος | 0.5mm |
| Τύπος | σπείρες |
| Certiificate | SGS |
| Ονομασία | σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία | 430 |
| Δάχος | 5mm |
| Τύπος | σπείρες |
| Certiificate | JSO |
| χρήση | Κατασκευαστική χρήση |
|---|---|
| Επεξεργασία | Κοπή, κάμψη, ένωση, Decoiling |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Χωρισμένα |
| Σκόνη ή όχι; | Όχι σκόνη |
| Certiificate | SGS |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Τύποι | Σκουμπί, ταινία, φύλλο |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπική συσκευασία |
| Σκόνη ή όχι; | Όχι σκόνη |
| Επεξεργασία | Κοπή, κάμψη, ένωση, Decoiling |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπική συσκευασία |
|---|---|
| Τύποι | Σκουμπί, ταινία, φύλλο |
| Ειδική χρήση | Πλάκα χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Σκόνη ή όχι; | Όχι σκόνη |
| Certiificate | SGS |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπική συσκευασία |
|---|---|
| Δυνατότητα ανοχής σε πάχος | ±0.03 |
| Επεξεργασία | Κοπή, κάμψη, ένωση, Decoiling |
| Ειδική χρήση | Πλάκα χάλυβα υψηλής αντοχής |
| Χρήση | Κατασκευαστική χρήση |