| Pakiet transportowy | Standardowe pakowanie |
|---|---|
| Przetwarzanie | Cięcie, gięcie, spawanie, odwijanie |
| Puder czy nie | Nie proszek |
| Certyfikat | SGS |
| Tolerancja grubości | ±0,03 |
| Nazwa | 304 SS cewka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | 0,1 mm 0,2 mm |
| Rodzaj | cewki |
| Powierzchnia | płaski |
| Nazwa | Tłoczona cewka ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | 0,4 mm |
| Rodzaj | Wytłaczana cewka |
| Certyfikat | Dostępne |
| Nazwa | Cewka z blachy SS 304 Cewka ze stali nierdzewnej 8K |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | 0,6 mm |
| Rodzaj | cewki |
| Certyfikat | ISO |
| nazwisko | Cewki ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| Klasa | 316L |
| Gęstość | 0,8 mm 1 mm |
| Rodzaj | Cewki SS |
| Pochodzenie | Shandong, Chiny |
| Nazwa | 201 Cewki ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Klasa | 201 |
| Gęstość | 7 mm 8 mm |
| Rodzaj | J1 J2 J3 |
| Powierzchnia | 2B/BA/HL/8K |
| Nazwa | Węzły ze stali nierdzewnej serii 400 |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | 00,1-14 mm |
| Rodzaj | cewki |
| Powierzchnia | 2B / BA / 8K |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Klasa | 201 |
| Gęstość | 3 mm |
| Rodzaj | cewki |
| Certyfikat | MTC |
| Nazwa | Taśma cewki ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Klasa | 316L |
| Gęstość | 0,9 mm |
| Rodzaj | cewki |
| Powierzchnia | Gładki |
| Nazwa | Węzły SS304 |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | 5 mm 6 mm |
| Rodzaj | cewki |
| Powierzchnia | Płyty walcowane |