| Naam | Gegalvaniseerde stalen buizen |
|---|---|
| Cijfer | DC53D |
| Dikte | 8mm |
| Type | Buizen |
| Oppervlak | fout |
| Naam | Gegalvaniseerde stalen buizen |
|---|---|
| Cijfer | DX51D + Z80 |
| Lengte | 1m |
| Type | Buizen |
| Oppervlak | glad |
| Naam | Gegalvaniseerde stalen buizen |
|---|---|
| Cijfer | DX52D+ Z100 |
| Lengte | 6m |
| Type | Pijpen |
| Oppervlak | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
| Overdosis | 1 mm - 720 mm |
|---|---|
| Lange | 6m of als verzoek |
| Materiaal | Gelast staal |
| Vorm | Ronde Vierkante Pijp |
| Standaard | EN VAN ASTM GB ASME JIS DIN |
| Lange | 6m of als verzoek |
|---|---|
| Materiaal | Gelast staal |
| Oppervlaktebehandeling | gegalvaniseerd |
| Toepassing | Bouw, Machines, Elektronika, Lichte Industrie, Enz. |
| Standaard | EN VAN ASTM GB ASME JIS DIN |
| Oppervlaktebehandeling | gegalvaniseerd |
|---|---|
| Overdosis | 1 mm - 720 mm |
| Geallieerd of niet | niet-gelegeerd |
| Materiaal | Gelast staal |
| Standaard | EN VAN ASTM GB ASME JIS DIN |
| Overdosis | 1 mm - 720 mm |
|---|---|
| Speciale buizen | Beschikbaar |
| Vorm | Ronde Vierkante Pijp |
| Techniek | Heet gedipt |
| Dikte | Op verzoek |
| Materiaal | Gelast staal |
|---|---|
| Lange | 6m of als verzoek |
| Vorm | Ronde Vierkante Pijp |
| Verbinding | Standaard |
| Dikte | Op verzoek |
| Vorm | Ronde Vierkante Pijp |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | gegalvaniseerd |
| Standaard | EN VAN ASTM GB ASME JIS DIN |
| Overdosis | 1 mm - 720 mm |
| Speciale buizen | Beschikbaar |
| Lange | 6m of als verzoek |
|---|---|
| Verbinding | Standaard |
| Overdosis | 1 mm - 720 mm |
| Oppervlaktebehandeling | gegalvaniseerd |
| Techniek | Heet gedipt |