| Ονομα | Σωλήνες από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | DC53D |
| Πάχος | 8 χιλιοστά |
| Τύπος | Σωλήνες |
| break | φαλτ |
| Ονομα | Σωλήνες από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | DX51D + Z80 |
| Μήκος | 1μ |
| Τύπος | Σωλήνες |
| break | ολισθηρός |
| Ονομα | Σωλήνες από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | DX52D+ Z100 |
| Μήκος | 6μ |
| Τύπος | Σωλήνες |
| break | Διαμέρισμα |
| Υπερβολικό | 1 mm - 720 mm |
|---|---|
| Διάρκεια | 6m ή ως αίτημα |
| Υλικό | Ζυγισμένος χάλυβας |
| Σχήμα | Στρογγυλός τετραγωνικός σωλήνας |
| Τύπος | ΤΟ EN ASTM ΜΒ ASME JIS DIN |
| Διάρκεια | 6m ή ως αίτημα |
|---|---|
| Υλικό | Ζυγισμένος χάλυβας |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Τεχνητά |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, μηχανήματα, ηλεκτρονική, ελαφριά βιομηχανία, κ.λπ. |
| Τύπος | ΤΟ EN ASTM ΜΒ ASME JIS DIN |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Τεχνητά |
|---|---|
| Υπερβολικό | 1 mm - 720 mm |
| Σύνθετο ή όχι | Άλλα από κράμα |
| Υλικό | Ζυγισμένος χάλυβας |
| Τύπος | ΤΟ EN ASTM ΜΒ ASME JIS DIN |
| Υπερβολικό | 1 mm - 720 mm |
|---|---|
| Ειδικός σωλήνας | Διαθέσιμο |
| Σχήμα | Στρογγυλός τετραγωνικός σωλήνας |
| Τεχνική | Ζεστό εμβαπτισμένο |
| Δάχος | Κατόπιν αιτήματος |
| Υλικό | Ζυγισμένος χάλυβας |
|---|---|
| Διάρκεια | 6m ή ως αίτημα |
| Σχήμα | Στρογγυλός τετραγωνικός σωλήνας |
| Σύνδεση | Τύπος |
| Δάχος | Κατόπιν αιτήματος |
| Σχήμα | Στρογγυλός τετραγωνικός σωλήνας |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Τεχνητά |
| Τύπος | ΤΟ EN ASTM ΜΒ ASME JIS DIN |
| Υπερβολικό | 1 mm - 720 mm |
| Ειδικός σωλήνας | Διαθέσιμο |
| Διάρκεια | 6m ή ως αίτημα |
|---|---|
| Σύνδεση | Τύπος |
| Υπερβολικό | 1 mm - 720 mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Τεχνητά |
| Τεχνική | Ζεστό εμβαπτισμένο |