| Techniek | Heet gedipt |
|---|---|
| Lange | 6m of als verzoek |
| Dikte | Op verzoek |
| Standaard | EN VAN ASTM GB ASME JIS DIN |
| Oppervlaktebehandeling | gegalvaniseerd |
| Toepassing | Bouw, Machines, Elektronika, Lichte Industrie, Enz. |
|---|---|
| Speciale buizen | Beschikbaar |
| Standaard | EN VAN ASTM GB ASME JIS DIN |
| Lange | 6m of als verzoek |
| Overdosis | 1 mm - 720 mm |
| Toepassing | Bouw, Machines, Elektronika, Lichte Industrie, Enz. |
|---|---|
| Techniek | Heet gedipt |
| Overdosis | 1 mm - 720 mm |
| Speciale buizen | Beschikbaar |
| Vorm | Ronde Vierkante Pijp |
| Dikte | Als verzoek |
|---|---|
| Speciale Pijp | Beschikbaar |
| Legering of niet | Non-Alloy |
| Techniek | Heet gedipt |
| Materiaal | Gegalvaniseerd staal |
| Legering of niet | Non-Alloy |
|---|---|
| GROOTTE | 22mm - 720mm |
| Verbinding | Norm |
| Dikte | Als verzoek |
| Speciale Pijp | Beschikbaar |
| Techniek | Heet gedipt |
|---|---|
| Verbinding | Norm |
| Lengte | 6m of als verzoek |
| GROOTTE | 22mm - 720mm |
| Vorm | Ronde Vierkante Pijp |
| Dikte | Als verzoek |
|---|---|
| Toepassing | Bouw, Machines, Elektronika, Lichte Industrie, Enz. |
| GROOTTE | 22mm - 720mm |
| Vorm | Ronde Vierkante Pijp |
| Legering of niet | Non-Alloy |
| Vorm | Ronde Vierkante Pijp |
|---|---|
| Dikte | Als verzoek |
| Toepassing | Bouw, Machines, Elektronika, Lichte Industrie, Enz. |
| Norm | EN VAN ASTM GB ASME JIS DIN |
| Lengte | 6m of als verzoek |
| Naam | Gegalvaniseerde stalen buizen |
|---|---|
| Rang | DC51D zinklaag 80/100g |
| Lengte | 6m |
| Vorm | Ronde |
| Oppervlakte | Vlot |
| Naam | Gegalvaniseerde stalen buizen |
|---|---|
| Rang | DX53D+Z120 |
| Dikte | 2 mm |
| Type | Pijpen |
| Oppervlakte | Vlot |