| Nazwa | Płyta ze stali nierdzewnej SS321 |
|---|---|
| Klasa | 321 |
| Gęstość | 1 mm |
| Rodzaj | arkusz |
| Powierzchnia | Gładki |
| Nazwa | Płyta ze stali nierdzewnej SS201 |
|---|---|
| Klasa | 201 |
| Gęstość | 5 mm |
| Rodzaj | arkusz |
| Powierzchnia | 2B |
| Nazwa | Płyta ze stali nierdzewnej SS316L |
|---|---|
| Klasa | 316L |
| Gęstość | 6 mm |
| Rodzaj | arkusz |
| Powierzchnia | 2B |
| Nazwa | Płyta ze stali nierdzewnej SS304 |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | 0,8 mm |
| Rodzaj | arkusz |
| Powierzchnia | 2B |
| Nazwa | Płyta ze stali nierdzewnej SS201 |
|---|---|
| Klasa | 201 |
| Gęstość | 8 mm |
| Rodzaj | arkusz |
| Powierzchnia | 2B |
| Nazwa | Płyta ze stali nierdzewnej SS304 |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | 7 mm |
| Rodzaj | arkusz |
| Powierzchnia | 2B |
| Nazwa | Płyta ze stali nierdzewnej SS420 |
|---|---|
| Klasa | 420 |
| Gęstość | 8 mm |
| Rodzaj | arkusz |
| Powierzchnia | Gładki |
| Stopień stali | 304 316 316l 430 201 310s |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Pozycja | Płyta ze stali nierdzewnej |
| Szerokość | 1000mm-3000mm |
| Rodzaj | Płyta |
| Wielkość | Jako wymaganie klienta |
|---|---|
| Pakiet | Standardowy pakiet eksportowy lub zgodnie z wymaganiami |
| Standard | ASTM, AISI, JIS, DIN, EN |
| Technologia przetwarzania | Walcowane na zimno |
| Strona trzecia | SGS ISO |
| Długość | 2000mm-6000mm |
|---|---|
| Technologia przetwarzania | Walcowane na zimno |
| Standard | ASTM, AISI, JIS, DIN, EN |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Rodzaj | Płyta |