| Ονομασία | SS321 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 321 |
| Δάχος | 1MM |
| Τύπος | φύλλο |
| Επιφάνεια | Γλυκό |
| Ονομασία | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα SS201 |
|---|---|
| Αξία | 201 |
| Δάχος | 5mm |
| Τύπος | φύλλο |
| Επιφάνεια | 2B |
| Ονομασία | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα SS316L |
|---|---|
| Αξία | 316L |
| Δάχος | 6mm |
| Τύπος | φύλλο |
| Επιφάνεια | 2B |
| Ονομασία | SS304 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 304 |
| Δάχος | 0.8mm |
| Τύπος | φύλλο |
| Επιφάνεια | 2B |
| Ονομασία | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα SS201 |
|---|---|
| Αξία | 201 |
| Δάχος | 8mm |
| Τύπος | φύλλο |
| Επιφάνεια | 2B |
| Ονομασία | SS304 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 304 |
| Δάχος | 7 χιλιοστά |
| Τύπος | φύλλο |
| Επιφάνεια | 2B |
| Ονομασία | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα SS420 |
|---|---|
| Αξία | 420 |
| Δάχος | 8mm |
| Τύπος | φύλλο |
| Επιφάνεια | Γλυκό |
| Κατηγορία χάλυβα | 304 316 316l 430 201 310s |
|---|---|
| Τεχνική | Κρυά κυλούμενα, ζεστά κυλούμενα |
| Άρθρο | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Πλάτος | 1000-3000 mm |
| Φύλα | Πλάκα |
| Μέγεθος | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
|---|---|
| Πακέτο | Τυπικό πακέτο εξαγωγής ή κατά περίπτωση |
| Τύπος | ASTM, AISI, JIS, DIN, ΤΟ EN |
| Τεχνολογία επεξεργασίας | Κρυά κυλούμενα |
| Τρίτο μέρος | SGS ISO |
| Διάρκεια | 2000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Τεχνολογία επεξεργασίας | Κρυά κυλούμενα |
| Τύπος | ASTM, AISI, JIS, DIN, ΤΟ EN |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Φύλα | Πλάκα |