| Posten | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Afmeting | Als klantvereiste |
| Verpakking | Standaard zeewaardige verpakking |
| Verwerkingstechnologie | koudgewalst |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| staal | 304 316 316 l 430 201 310s |
|---|---|
| Posten | plaat van roestvrij staal |
| Verwerkingstechnologie | koudgewalst |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Technische | Koudgewalst/Warmgewalst |
| staal | 304 316 316 l 430 201 310s |
|---|---|
| Afmeting | Als klantvereiste |
| Lange | 2000 mm-6000 mm |
| Verwerkingstechnologie | koudgewalst |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Lange | 2000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Soorten | Plaat |
| Techniek | Koudgewalst, warmgewalst |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Pakket | Standaard exportpakket, of indien vereist |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Posten | plaat van roestvrij staal |
| Afmeting | Als klantvereiste |
| Techniek | Koudgewalst, warmgewalst |
| Lange | 2000 mm-6000 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Soorten | Plaat |
| Lange | 2000 mm-6000 mm |
| Techniek | Koudgewalst, warmgewalst |
| Breedte | 1000 mm-3000 mm |
| Pakket | Standaard exportpakket, of indien vereist |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, warmgewalst |
| Verwerkingsdienst | Het snijden, het Buigen, het Lassen, enz. |
| Verwerkingstechnologie | koudgewalst |
| Technische | Koudgewalst/Warmgewalst |
| Naam | Platen van roestvrij staal SS 316L |
|---|---|
| Graad | 316L |
| Dikte | 1 mm 2 mm |
| type | Plaatbladen |
| Oppervlakte | 2B / BA / 8K |
| Naam | van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad | 304 |
| Dikte | 00,6 mm 0,8 mm |
| type | Plaatbladen |
| Oppervlakte | 2B / BA / HL /8K |
| Naam | SS201 roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Graad | 201 |
| Dikte | 50 mm |
| type | blad |
| Oppervlakte | NO.1 |